niedziela, 10 marca 2013

Welcome again

Witam ponownie po dłuższej przerwie z postanowieniem zwiększenia częstotliwości wstawiania postów. Dziekuję za wszystkie miłe i motywujące do działania słowa- daje to wielkiego kopa. :):):)

Dzisiaj tak zwana całodzienny zestaw. Weekendowe dni bywają na tyle krótkie, że szkoda czasu na wracanie do domu, ażeby tylko przebrać się. Dla mnie wygrywa luz i wygoda przełamane dodatkami, dzięki którym dobrze czujesz się i wyglądasz zarówno rano w fitness klubie, jak i na wieczornej imprezie. Uwielbiam nosić dresowe spodnie, zarówno w wersji typowo sportowej, jak i w połączeniu z marynarką, biżuterią i koturnami. Dziś szare "dresiki" z Reserved zestawiłam z wosjkową marynarką zdobytą na swapie, t- shirtem ze zwierzęcym motywem oraz sportowymi koturnami. Do tego ulubiony naszyjnik i gotowe.

ps. to nie taka łatwa sprawa kupna dresowych spodni, które można połączyć z marynarką i które nie nadają się już tylko do biegania po jednym praniu (bardzo nie polecam sportowych spodni z Zary), mam nadzieję, że w końcu znalazłam takie, których szukałam.


pics Bartek Rożan

tee, shoes, necklace- Zara
trousers- Reserved
blazer- swap

Pozdrowienia dla DeSmart :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz