piątek, 17 czerwca 2011

Cool in pool.


Czy jesteście szczęśliwymi posiadaczkami kostiumu kąpielowego, o którym możecie powiedzieć - To właśnie ten!!! Czy jest to w ogóle możliwe, aby pasował nam zarówno kolor, fason, jak i cena tegoż wakacyjnego akcesoria? Ja zazwyczaj musze pójść na kompromis i wybrać  mniejsze zło, bądź większe dobro.
Uwielbiam kupować kostiumy kąpielowe, gdyż to atrybut, który przenosi mnie w świat wakacyjnych marzeń, planów i wspomnień. Jednakże zawsze, gdy mam dokonać wyboru pojawia się problem, mając w głowie myśl, że a nóż znajdę coś bardziej okazałego... Znalazłam jednak z tegoż "dylematu" wyjście idelane- kupno kilku par:) No bo jakże inaczej, kiedy czarne bikini- zawsze się sprawdza, kolorowe pięknie wygląda na opalonym ciele, paski- uwielbiam, a jednoczęściowy kostium często jest przydatny;)
A teraz predstawiam moich sieciówkowych faworytów!!! 
Przed Państwem kostiumy z serii "perfekcyjne", stworzone przez markę Tavik- palmy, kolory, intrygujące fasony, jednakże jak na ideał przystało, wszystko psuje cena.
W tym roku bardzo bogatą kolekcję w przystępnych cenach oferuje Reserved. TopShop i River Island zawsze podążając za świeżymi trendami, sprawią, że można znaleźc coś dla siebie. 
A wam, które kostiumy przypadły do gustu?

Tavik

Tavik

Tavik
Zara

Oysho

Oysho

Reserved

Reserved

Reserved

Reserved

River Island


Reserved

Asos
TopShopBrak komentarzy:

Prześlij komentarz